KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13207399

nr 1320 7399

Werner Janson

(f. 1922), Sverige

Oljemålning, Matadorer. Monogramsignerad, -52. Olja på pannå, 31x26 cm

Werner Janson, svensk bildkonstnär född 1922.

Utrop:

400 kr

Såld:

600 kr

måndag 20 april 2020
kl 19:55:57

Werner Janson

Läs mer om Werner Janson